Jan 18th راه اندازی هاست داخل ایران + سیپنل

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربر گرامی شرکت هاستینگ ایفاکو بدینوسیله به اطلاع کاربران عزیز میرساند که در پاسخ به درخواست های زیادی که از سوی کاربران عزیز شرکت دریافت کردیم، ... بیشتر »

Nov 3rd امن سازی مدیریت سایت های راه اندازی شده با وردپرس - فوری

  به نام خدا و با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربر گرامی شرکت هاستینگ ایفاکو       بدینوسیله به اطلاع جنابعالی میرسانیم: با توجه به اینکه اخیرا هکرها و اسپمرها، از طریق سرورهای های آلوده، ... بیشتر »

Mar 20th پشتیبانی ویژه نوروزی شرکت هاستینگ ایفاکو

  ***||| پشتیبانی ویژه نوروزی |||***     با سلام و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید خدمت شما کاربران و هموطنان عزیز و گرامی   بدینوسیله به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که واحد پشتیبانی فنی و  ... بیشتر »

Mar 14th پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد راه اندازی گردید

با عرض سلام خدمت همه کاربران عزیز بدینوسیله به اطلاع همه شما عزیزان میرسانیم که پرداخت آنلاین اینترنتی شتابی از طریق گذرگاه اینترنتی بانک پاسارگاد در سایت شرکت هاستینگ ایفاکو با موفقیت راه ... بیشتر »

Dec 11th کاهش قیمت دامنه های ایرانی و خارجی

با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما کاربر گرامی بدیوسیله به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم که قیمت ثبت دامنه های ایرانی .آی  آر در حدود 38 درصد و دامنه های خارجی در حدود 20 درصد کاهش قیمت داشته اند و ... بیشتر »

Mar 15th واگذاری سرویس هاستینگ صدف هاست به ایفاکو

با عرض سلام و وقت بخیر و عرض خوش آمدگویی به کاربران عزیز صدف هاست به جمع کاربران شرکت هاستینگ ایفاکو   به استحضار کاربران محترم صدف هاست میرساند تمامی سرویسهای میزبانی وب ( هاست ) و ... بیشتر »

Oct 27th بالا بردن امنیت جوملا : Joomla Security !!!

    به نام خداوند بخشاینده مهربان و با عرض سلام و دورود خدمت  شما کاربران گرامی شرکت هاستینگ ایفاکو     با توجه به اینکه اخیرا مشاهده شده است که اسکریپت معروف و پرطرفدار جوملا را از طریق ... بیشتر »

Dec 30th ثبت آنلاین دامنه های .آی آر

با عرض سلام و دورود خدمت  کاربران عزیز شرکت هاستینگ ایفاکو بدوین وسیله به اطلاع همه کاربران عزیز میرسانیم که ثبت تمام اتوماتیک و کاملا آنلاین دامنه های ایرانی : .آی آر  در سایت شرکت ایفاکو ... بیشتر »

Dec 28th پرداخت آنلاین بانک ملت راه اندازی گردید

با عرض سلام خدمت همه کاربران عزیز بدین وسیله به اطلاع همه شما عزیزان میرسانیم که پرداخت آنلاین از طریق گذرگاه اینترنتی بانک ملت در سایت شرکت ایفاکو با موفقیت راه اندازی گردیده است و شما ... بیشتر »

Apr 28th تنظیمات جدید MS Outlook 2007

به نام خداوند بخشاینده مهربان با توجه به اینکه اخیرا اکثر آی اس پی های کشور پورت مخصوص  ارسال ایمیل را، بخاطر جلوگیری از اسپم کاربران ، مسدود کرده اند و موجب بروز مشکل برای ارسال ... بیشتر »